Nástavba 8 bytů

Jedná se o dvoupatrovou půdní nástavbu se vznikem osmi nových bytových jednotek včetně kompletního střešního pláště. Byla provedena kompletní rekonstrukce společných prostor včetně nových stoupacích potrubí a elektrorozvodů. Ve společných prostorech byly zachovány styly historických zábradlí a dlažeb. Dále proběhla výměna oken, vstupních dveří, oprava dvorní i uliční fasády a přístavba osobního výtahu.

Lokalita Březinova 15
Praha 8 – Karlín

Výstavba 5 bytů

Půdní prostory směrem do dvoru byly opatřeny pultovou střechou pro dvoupatrovou nástavbu. Provedli jsme kompletní rekonstrukci společných prostor domu při zachování historických prvků (litinové schodišťové zábradlí, repliky zábradlí balkónů, dlažby, nové fládrování bytových dveří atd.) a přístavbu osobního výtahu k dvorní fasádě, kompletní rekonstrukce secesní fasády do ulice vč. štukatérských prvků a novou dvorní fasádu.

Lokalita Čechova 22
Praha 7 - Bubeneč

Půdní nástavba 11 bytů

Půdní prostory byly směrem do dvoru opatřeny pultovou střechou pro dvoupatrovou nástavbu. Dále jsme provedli kompletní rekonstrukci společných prostor domu při zachování historických prvků (litinové zábradlí, dlažby, repliky bytových dveří atd.) a přístavbu dvou osobních výtahů k dvorním fasádám domů vč. její opravy.

Lokalita Bořivojova - Ježkova
Praha 3

Vestavba sedmi bytů

Rondokubistický dům z dílny architekta Rudolfa Hraběte, postavený ve dvacátých letech 20. století, je součástí tří památkově chráněných obytných bloků mezi Tusarovou a Tovární ulicí. Je kompletně rekonstruován s přistaveným osobním výtahem.

Lokalita Tusarova 1267/9
Praha 7, Holešovice

Nástavba jedenácti bytů

Dvoupatrová nástavba 11 bytových jednotek domu v ulici Tusarova 3, Praha 7 – Holešovice. Dům je kompletně zrekonstruován včetně přístavby osobního výtahu.

Lokalita Tusarova 1285/3
Praha 7, Holešovice

Vestavba dvou bytů

Plocha v tomto půdním prostoru byla maximálně využita pro výstavbu bytů s mezonety do dvorní části domu a funkčními balkony a terasami.

Lokalita Táborská
Praha 4, Nusle

Vestavba šesti bytů

Rondokubistický dům z dílny architekta Rudolfa Hraběte, postavený ve dvacátých letech 20. století, je součástí tří památkově chráněných obytných bloků mezi Tusarovou a Tovární ulicí. S ohledem na tuto skutečnost nebylo možno provádět objemové zásahy do střešní konstrukce domu a bylo nutno řešit dispozice bytů s maximálním ohledem na stávající konstrukci krovu.

Lokalita Tovární 1264/6
Praha 7, Holešovice

Vestavba sedmi bytů

Rohový dům má vchody z ulice Poupětova a Komunardů, z čehož plynuly i výškové rozdíly půdní prostory. Nakonec byly byty realizovány se vchody ve třech úrovních a střešní nástavbou v úrovni čtvrté.

Lokalita Poupětova 1383
Praha 7, Holešovice