Výstavba 5 bytů

Půdní prostory směrem do dvoru byly opatřeny pultovou střechou pro dvoupatrovou nástavbu. Provedli jsme kompletní rekonstrukci společných prostor domu při zachování historických prvků (litinové schodišťové zábradlí, repliky zábradlí balkónů, dlažby, nové fládrování bytových dveří atd.) a přístavbu osobního výtahu k dvorní fasádě, kompletní rekonstrukce secesní fasády do ulice vč. štukatérských prvků a novou dvorní fasádu.

Lokalita Čechova 22
Praha 7 - Bubeneč

Půdní nástavba 11 bytů

Půdní prostory byly směrem do dvoru opatřeny pultovou střechou pro dvoupatrovou nástavbu. Dále jsme provedli kompletní rekonstrukci společných prostor domu při zachování historických prvků (litinové zábradlí, dlažby, repliky bytových dveří atd.) a přístavbu dvou osobních výtahů k dvorním fasádám domů vč. její opravy.

Lokalita Bořivojova - Ježkova
Praha 3

Půdní nástavba 4 bytových jednotek

Půdní nástavba 4 bytových jednotek domu v ulici Kamenická 33, Praha 7. Půdní prostory prostorově „zvětšeny“ o střešní vikýře. Dále jsme provedli přístavbu osobního výtahu k dvorní fasádě vč. její opravy.

Lokalita Kamenická 33
Praha 7

Nástavba 3 bytových jednotek

Půdní vestavba a nástavba 3 bytů v ulici Balbínova 4, Praha 2. Částečná rekonstrukce domu vestavby osobního výtahu do schodišťového prostoru domu.

Lokalita Balbínova 4
Praha 2

Dvoupatrová nástavba 4 bytů

Půdní dvoupatrová nástavba 4 bytových jednotek v ul. Tusarova 18, Praha 7. Provedli kompletní rekonstrukci domu vč. vnitřních prostor, přístavby osobního výtahu k dvorní fasádě včetně opravy fasád.

Lokalita Tusarova 18
Praha 7

Vestavba sedmi bytů

Rondokubistický dům z dílny architekta Rudolfa Hraběte, postavený ve dvacátých letech 20. století, je součástí tří památkově chráněných obytných bloků mezi Tusarovou a Tovární ulicí. Je kompletně rekonstruován s přistaveným osobním výtahem.

Lokalita Tusarova 1267/9
Praha 7, Holešovice

Nástavba jedenácti bytů

Dvoupatrová nástavba 11 bytových jednotek domu v ulici Tusarova 3, Praha 7 – Holešovice. Dům je kompletně zrekonstruován včetně přístavby osobního výtahu.

Lokalita Tusarova 1285/3
Praha 7, Holešovice

Rekonstrukce rodinného domu

Novostavba zděného domu bez podsklepení byla provedena ve velmi krátkém čase – 7 měsíců.

Lokalita Vrané
n. Vltavou

Vestavba dvou bytů

Plocha v tomto půdním prostoru byla maximálně využita pro výstavbu bytů s mezonety do dvorní části domu a funkčními balkony a terasami.

Lokalita Táborská
Praha 4, Nusle

Vestavba šesti bytů

Rondokubistický dům z dílny architekta Rudolfa Hraběte, postavený ve dvacátých letech 20. století, je součástí tří památkově chráněných obytných bloků mezi Tusarovou a Tovární ulicí. S ohledem na tuto skutečnost nebylo možno provádět objemové zásahy do střešní konstrukce domu a bylo nutno řešit dispozice bytů s maximálním ohledem na stávající konstrukci krovu.

Lokalita Tovární 1264/6
Praha 7, Holešovice

Vestavba sedmi bytů

Rohový dům má vchody z ulice Poupětova a Komunardů, z čehož plynuly i výškové rozdíly půdní prostory. Nakonec byly byty realizovány se vchody ve třech úrovních a střešní nástavbou v úrovni čtvrté.

Lokalita Poupětova 1383
Praha 7, Holešovice